skip to Main Content

Teklif İste

  Adınız yada Firma Adı (gerekli)

  Epostanız (gerekli)

  İrtibat Numaranız (gerekli)

  Teklif alma istediğiniz konu

  Lütfen istediğiniz teklifi kısaca tanımlayın

  0332 353 00 05 bilgi@eradanismanlik.com

  WEB TASARIMI
  Günümüz en çok kullanılan reklam ve tanıtım aracı internet olduğundan internet ortamında yerinizi almanız sizin en ekonomik reklamınız olacaktır. İnternet ortamında bir adresiniz olmasını istiyorsanız, bunun için bir web sitesi sahibi olmanız gerekiyor…

  Arama Motoru
  Yapmış olduğumuz arama optimizasyonları geçici değil kalıcı olarak baş sayfada çıkmanızı sağlar. Kayıt işlemleri genel olarak 600.000 arama motoruna çeşitli programlarla, Google, Yahoo ve Msn arama motorlarına manüel olarak yapılmaktadır. Ciddi mantık ve emek gerektiren arama motorlarında ilk sayfalarda bulunma isteği, web saylarınızın çeşitli kriterlerle hem görsel hem de içerik yoğunluğunu orantılı bir biçimde hazırlanmasını gerektirmektedir. Bu kriterlere uygun hazırlanmış web sitenizde ortak bir çalışma ile arama optimizasyonlarını kullanılacak kelimeler belirlenir.

  Google Optimizasyonları
  Bu arama optimizasyonunda kontör veya süreli seçenekleri ile sitede herhangi bir optimizasyona gerek kalmadan kısas bir süre içinde google den yapılan aramalarda sitenizin için üst sıralarda görüntülenme olanağı sağlar

  Hosting
  Firmamız, web sitesinde yayınlamak istediğiniz içeriğin internet üzerinde bulunan gerekli program ve donanıma sahip, yüksek hızda yüzlerce kullanıcıya aynı anda hizmet verebilen, sunucu bir bilgisayar sistemine yerleştirilip, internet kullanıcılarının kullanımına sunulması hizmetlerini vermektedir. Firmamız tüm web tasarım çalışmalarında hedef kitleye uygun sunucular kullanmaktadır.

  Domain
  Firmamız ,web sitenizi yayınlayacağınız web adresini belirlemek konusunda sizinle ortak olarak bir çalışma yürütür, Bu sayede kişilerin size ulaşmasını daha kolaylaşır. Mağdur kalmamanız için İsim adının takip hizmetlerini tarafımızca yürütülüp sizleri bilgilendirmekteyiz.

  Back To Top