skip to Main Content

Teklif İste

  Adınız yada Firma Adı (gerekli)

  Epostanız (gerekli)

  İrtibat Numaranız (gerekli)

  Teklif alma istediğiniz konu

  Lütfen istediğiniz teklifi kısaca tanımlayın

  0332 353 00 05 bilgi@eradanismanlik.com

  ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001, ISO 45001, ISO 27001, ISO 10002, ISO 13485, ISO 22000, ISO 17025, TSE BELGESİ, CE BELGESİ, KONYA DANIŞMANLIK, KONYA DANIŞMANLIK FİRMALARI, DANIŞMANLIK, DANIŞMAN KONYA, KONYA DANIŞMAN, ISO DANIŞMANI, TSE DANIŞMANI, MARKA DANIŞMANI, AJANS HİZMETLERİ, WEB SİTESİ HİZMETLERİ, KALİTE, ISODanışman; herhangi bir konu üzerinde bilgisine ve tecrübesine başvurulan kişi demektir. Antik çağdan beri insanlar danışmanlık hizmetine başvurmuştur. O zamanki danışmanlar yani filozoflar;  insanlara hayata dair tavsiyeler verip yol göstererek danışmanlık misyonlarını yerine getirmişlerdir. Toplum da danışmanlık ücreti adı altında filozofların haklarını ödeyerek, onların bu işi sürekli olarak yapmalarına imkân vermiştir.

  Günümüzde ise danışmanlık mesleği her geçen gün önemi daha da artan bir meslektir. Özellikle bilginin çoğalması ve karmaşık hale gelmesi insanları daha da zorlamaya başlamıştır. Çünkü doğru bilgiye ulaşmak inanılmaz derece de zorlaşmıştır. Bu karmaşa içinde; konusunda uzman bilgili bir danışmanın vereceği doğru bilgiler paha biçilemezdir. Büyük farklar yaratabilir.

  Danışmanlar; yaptıkları iş itibariyle birçok farklı firmaya girip çıktıklarından ve sürekli değişik organizasyonel yapılar içerisinde çalıştıklarından çok geniş bir vizyona sahiptirler. Tabi iki önemli değere sahip olmaları gerekir. Bunlar; bilgili olma ve güvenilirliktir. Eğer bilgili ve güvenilir bir danışmanınız varsa; alacağınız tüm kararlarda sizi doğru yönlendirerek etkin kararlar almanızı ve verimliliğinizi arttırabilir.

  Back To Top